Magazyn Design
Magazyn Design
Krzesło Do Salonu

Cat's Cradle

Krzesło Do Salonu Cyfry lub włókna, aktualny dylemat procesu projektowania. Wszyscy jesteśmy początkującymi, ale niektórzy z nas muszą nad tym popracować. Początkujący projektanci obserwują każdą dostępną technikę i uczą się jej. Z czasem (~ 10000 godzin) zdobywamy udogodnienia, które podnoszą / popularyzują / personalizują / oszczędzają naszą grę. Jestem więc zafascynowany obecną fascynacją mediami, które sugerują, że najbardziej podstawowym budulcem projektu jest cyfra, którą można łatwo kontrolować. Cyfra nie jest jednostką generującą życie, a jedynie zaokrągleniem w dół do najmniejszego wspólnego mianownika mniejszego niż włókno. Projekt to przynajmniej odłamki, drzazgi i włókna.

Nazwa Projektu : Cat's Cradle, Nazwisko projektanta : Stoel Burrowes, Imię klienta : Stoel Burrowes Design.

Cat's Cradle Krzesło Do Salonu

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.