Magazyn Design
Magazyn Design
Ogród

Tiger Glen Garden

Ogród Tiger Glen Garden to ogród kontemplacyjny zbudowany w nowym skrzydle Johnson Museum of Art. Inspiracją jest chińska przypowieść zatytułowana Three Laughers of the Tiger Glen, w której trzech mężczyzn pokonuje swoje sekciarskie różnice, aby znaleźć jedność przyjaźni. Ogród został zaprojektowany w surowym stylu zwanym po japońsku karesansui, w którym za pomocą układu kamieni tworzony jest obraz natury.

Nazwa Projektu : Tiger Glen Garden, Nazwisko projektanta : Marc Peter Keane, Imię klienta : Johnson Museum of Art.

Tiger Glen Garden Ogród

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.