Magazyn Design
Magazyn Design
Biżuteria

Melek Taus

Biżuteria Zgodnie z pewną ideologią Bóg oddaje świat pod opiekę siedmiu świętych aniołów. Melek Taus lub The Peacock Angel jest największym i pierwszym, który wyłania się ze Światła Boga w postaci tęczy. Razem tych siedmiu aniołów to siedem kolorów tęczy, a Melek Taus jest niebieski. Kiedy Melek Taus odmówił pokłonu Adamowi, został strącony z nieba. Żałował swego grzechu pychy i płakał przez 7 000 lat, a jego łzy gasiły ogień piekielny. Melek Taus został ułaskawiony i przywrócony jako wódz aniołów. Melek Taus jest emanacją Boga, który stworzył kosmos z Kosmicznego JAJA.

Nazwa Projektu : Melek Taus, Nazwisko projektanta : Samira Mazloom, Imię klienta : Samira.Mazloom Jewellery.

Melek Taus Biżuteria

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.