Magazyn Design
Magazyn Design
Stołek

Kagome

Stołek Zaprojektowany przez Shinna Asano z doświadczeniem w projektowaniu graficznym, Sen to 6-elementowa kolekcja stalowych mebli, która zamienia linie 2D w formy 3D. Każdy element, w tym „stołek kagome”, został stworzony przy użyciu linii, które minimalizują nadmiar, wyrażając zarówno formę, jak i funkcjonalność w szeregu zastosowań, inspirowanych unikalnymi źródłami, takimi jak tradycyjne japońskie rzemiosło i wzory. Taboret Kagome jest wykonany z 18 prostokątnych trójkątów, które wspierają się nawzajem, a patrząc z góry tworzy tradycyjny japoński wzór kagome moyou.

Nazwa Projektu : Kagome, Nazwisko projektanta : Shinn Asano, Imię klienta : Shinn Asano Design Co., Ltd..

Kagome Stołek

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.