Magazyn Design
Magazyn Design
Salon, Sprzedaż Detaliczna, Księgarnia

World Kids Books

Salon, Sprzedaż Detaliczna, Księgarnia Zainspirowany przez lokalną firmę do stworzenia zrównoważonej, w pełni operacyjnej księgarni na niewielkiej powierzchni, RED BOX ID wykorzystał koncepcję „otwartej książki” do zaprojektowania zupełnie nowego doświadczenia detalicznego, które wspiera lokalną społeczność. World Kids Books z siedzibą w Vancouver w Kanadzie jest pierwszym salonem, drugim księgarnią detaliczną, a trzecim sklepem internetowym. Odważny kontrast, symetria, rytm i pop koloru przyciągają ludzi i tworzą dynamiczną i zabawną przestrzeń. To doskonały przykład tego, jak pomysł na biznes można ulepszyć poprzez aranżację wnętrz.

Nazwa Projektu : World Kids Books, Nazwisko projektanta : Maria Drugoveiko, Imię klienta : World Kids Books.

World Kids Books Salon, Sprzedaż Detaliczna, Księgarnia

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.