Magazyn Design
Magazyn Design
Lampa

Hitotaba

Lampa Zaprojektowany przez Shinna Asano z doświadczeniem w projektowaniu graficznym, Sen to 6-elementowa kolekcja stalowych mebli, która zamienia linie 2D w formy 3D. Każdy element, w tym „lampa hitotaba”, został stworzony przy użyciu linii, które minimalizują nadmiar, wyrażając zarówno formę, jak i funkcjonalność w szeregu zastosowań, inspirowanych unikalnymi źródłami, takimi jak tradycyjne japońskie rzemiosło i wzory. Lampa Hitotaba jest inspirowana malowniczym widokiem na japońskie krajobrazy, gdzie wiązki słomy ryżowej są zawieszane w dół, aby wyschły po zbiorach.

Nazwa Projektu : Hitotaba, Nazwisko projektanta : Shinn Asano, Imię klienta : Shinn Asano Design Co., Ltd..

Hitotaba Lampa

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.