Magazyn Design
Magazyn Design
Stojak Na Wieszak

Nobolu

Stojak Na Wieszak Zaprojektowany przez Shinna Asano z doświadczeniem w projektowaniu graficznym, Sen to 6-elementowa kolekcja stalowych mebli, która zamienia linie 2D w formy 3D. Każdy element, w tym „wieszak nobolu”, został stworzony przy użyciu linii, które minimalizują nadmiar, aby wyrazić zarówno formę, jak i funkcjonalność w szeregu zastosowań, inspirowanych unikalnymi źródłami, takimi jak tradycyjne japońskie rzemiosło i wzory. Stojak na wieszak Nobolu inspirowany jest kształtami japońskich hieroglifów. Dno to trawa, środek to słońce, a szczyt to drzewo, co oznacza, że słońce wschodzi.

Nazwa Projektu : Nobolu, Nazwisko projektanta : Shinn Asano, Imię klienta : Shinn Asano Design Co., Ltd..

Nobolu Stojak Na Wieszak

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.