Magazyn Design
Magazyn Design
Kalendarz

2013 goo Calendar “MONTH & DAY”

Kalendarz Unikalny i zabawny kalendarz promocyjny, opracowany i wyprodukowany dla witryny portalu, goo wykorzystuje tekstury papieru i uwzględnia funkcjonalność. Ta edycja 2013 jest organizatorem kalendarza i harmonogramu połączonych w jeden z miejscem na pisanie w planach całorocznych i rozkładach dziennych. Gruby papier wysokiej jakości do kalendarza i niedrogi papier w sam raz do robienia notatek dla organizatora harmonogramu zostały starannie dobrane, a stworzony kontrast pasuje do projektu kalendarza. Dodatkowa funkcja organizatora do wypełniania harmonogramów sprawia, że idealnie nadaje się jako przyjazny dla użytkownika kalendarz biurkowy.

Nazwa Projektu : 2013 goo Calendar “MONTH & DAY”, Nazwisko projektanta : Katsumi Tamura, Imię klienta : good morning inc..

2013 goo Calendar “MONTH & DAY” Kalendarz

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.