Magazyn Design
Magazyn Design
Ekologiczna Oliwa Z Oliwek

Epsilon

Ekologiczna Oliwa Z Oliwek Oliwa z oliwek Epsilon to produkt z limitowanej edycji z ekologicznych gajów oliwnych. Cały proces produkcji odbywa się ręcznie, tradycyjnymi metodami, a oliwa jest butelkowana niefiltrowana. Zaprojektowaliśmy to opakowanie, chcąc mieć pewność, że wrażliwe składniki wysoce odżywczego produktu zostaną odebrane przez konsumenta z młyna bez żadnych zmian. Używamy butelki Quadrotta zabezpieczonej folią, zawiązanej skórą i umieszczonej w ręcznie wykonanym drewnianym pudełku, zaklejonym woskiem. Dzięki temu konsumenci wiedzą, że produkt pochodzi bezpośrednio z młyna bez żadnej interwencji.

Nazwa Projektu : Epsilon, Nazwisko projektanta : George Gouvianakis, Imię klienta : Geronymakis George, Organic Farmer/Producer.

Epsilon Ekologiczna Oliwa Z Oliwek

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.