Magazyn Design
Magazyn Design
Bransoletka

Fred

Bransoletka Jest wiele różnych rodzajów bransoletek i bransoletek: designerskie, złote, plastikowe, tanie i drogie… ale mimo to piękne, wszystkie są zawsze prostymi i jedynymi bransoletkami. Fred to coś więcej. Te mankiety w swojej prostocie ożywiają szlachetność dawnych czasów, ale są nowoczesne. Można je nosić na gołych rękach, a także na jedwabnej bluzce lub czarnym swetrze i zawsze dodadzą noszącej je osobie odrobinę klasy. Te bransoletki są wyjątkowe, ponieważ występują jako para. Są bardzo lekkie, co sprawia, że noszenie ich jest nieomylne. Nosząc je, z pewnością zostaniesz zauważony!

Nazwa Projektu : Fred, Nazwisko projektanta : Diana Sokolic, Imię klienta : .

Fred Bransoletka

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.