Magazyn Design
Magazyn Design
Biżuteria-Kolczyki

Eclipse Hoop Earrings

Biżuteria-Kolczyki Jest jedno zjawisko, które nieustannie powstrzymuje nasze zachowanie, zatrzymując nas w martwym punkcie. Astrologiczne zjawisko zaćmienia słońca intrygowało ludzi od najwcześniejszych epok ludzkości. Nagłe pociemnienie nieba i zniknięcie Słońca rzuciły długi cień strachu, podejrzeń i zachwytu na wyobraźnię. Oszałamiająca natura zaćmień Słońca pozostawia trwałe wrażenie na nas wszystkich. Kolczyki koła zaćmienia z 18-karatowego białego złota z diamentami zostały zainspirowane zaćmieniem słońca w 2012 roku. Projekt stara się uchwycić tajemniczą naturę i piękno słońca i księżyca.

Nazwa Projektu : Eclipse Hoop Earrings, Nazwisko projektanta : Takayas Mizuno, Imię klienta : Takayas Custom Jewelry .

Eclipse Hoop Earrings Biżuteria-Kolczyki

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.