Magazyn Design
Magazyn Design
Zestaw Do Herbaty

Wavy

Zestaw Do Herbaty Zainspirowany trawertynowym tarasem w naturze, Wavy to zestaw do herbaty, który zapewni Ci wyjątkowe doznania związane z herbatą. Innowacyjne uchwyty zostały zaprojektowane tak, aby wygodnie pasowały do Twoich dłoni. Wtulając filiżankę w dłonie, odkryjesz, że rozwija się jak lilia wodna i doprowadzi Cię do chwili wyciszenia.

Nazwa Projektu : Wavy, Nazwisko projektanta : Patricia Sheung Ying Wong, Imię klienta : Patricia Wong.

Wavy Zestaw Do Herbaty

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.