Magazyn Design
Magazyn Design
Rozkładana Sofa

Mäss

Rozkładana Sofa Chciałem stworzyć sofę modułową, którą można by przekształcić w kilka oddzielnych rozwiązań do siedzenia. Całe meble składają się tylko z dwóch różnych elementów o tym samym kształcie, tworząc różnorodne rozwiązania. Główna konstrukcja to ten sam boczny kształt podłokietników, ale tylko grubszy. Podłokietniki można obrócić o 180 stopni, aby zmienić lub kontynuować główny element mebla.

Nazwa Projektu : Mäss, Nazwisko projektanta : Claudio Sibille, Imię klienta : .

Mäss Rozkładana Sofa

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.