Magazyn Design
Magazyn Design
Krany

Electra

Krany Electra uznawana za przedstawiciela zastosowań cyfrowych w branży armatury łączy technologię z designem, aby podkreślić projekty epoki cyfrowej. Baterie bez oddzielnego uchwytu przyciągają wszystkich ze względu na swoją elegancję i elegancki wygląd, które decydują o wyjątkowości w wilgotnym środowisku. Dotykowe przyciski wyświetlacza Electra oferują użytkownikom bardziej ergonomiczne rozwiązanie. „Eco Mind” baterii zapewnia użytkownikowi maksymalną efektywność oszczędzania. Ta funkcja jest szczególnie wartościowa dla przyszłych pokoleń

Nazwa Projektu : Electra, Nazwisko projektanta : E.C.A. Design Team, Imię klienta : E.C.A - Valfsel Armatür Sanayi A.ş..

Electra Krany

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.