Magazyn Design
Magazyn Design
Sztuka Cyfrowa

Surface

Sztuka Cyfrowa Z eterycznego charakteru utworu powstaje coś namacalnego. Pomysł wywodzi się z wykorzystania wody jako elementu przekazującego koncepcję napawania i bycia powierzchnią. Projektantka fascynuje urzeczywistnianie naszej tożsamości i roli, jaką w tym procesie pełnią ludzie wokół nas. Dla niego „wynurzamy się”, kiedy pokazujemy coś z siebie.

Nazwa Projektu : Surface, Nazwisko projektanta : Grégoire A. Meyer, Imię klienta : .

Surface Sztuka Cyfrowa

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.