Magazyn Design
Magazyn Design
Lampa

ADJUSTABLE

Lampa Nasze lampy są odpowiedzią na konkretne potrzeby, będąc jednocześnie wszechstronnymi i interaktywnymi, a także wykraczającymi daleko poza rutynę włączania / wyłączania. Lampy te nadają się do całego świata niuansów i jasności, aczkolwiek do szerokiej gamy znajdujących się w zasięgu ręki nastrojów i potencjałów sytuacyjnych do tego stopnia, że pozwalają dopasować swój nastrój. Ta linia wzornicza obejmuje cechy charakterystyczne dla charyzmatycznego produktu, aczkolwiek z duchem awangardy i innowacyjnym projektem, stanowiąc jednocześnie przełom w postaci nowości. Czy możemy podzielić się z wami tymi wrażeniami?

Nazwa Projektu : ADJUSTABLE, Nazwisko projektanta : E. ROTA JOVANI, Imię klienta : ROTA Y REGIFE SCP.

ADJUSTABLE Lampa

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.