Magazyn Design
Magazyn Design
Transformable Platform

Space Generator

Transformable Platform Generator przestrzeni reprezentuje pole ogniw modułowych o regulowanej wysokości. Zgodnie z ustalonym programem, komórki modułu poruszają się w górę iw dół, przekształcając płaską platformę w trójwymiarowe układy dwupoziomowe o różnych celach funkcjonalnych. W ten sposób ta sama platforma może zostać szybko przekształcona w wymagany obecnie scenariusz bez dodatkowych kosztów i czasu, stając się miejscem prezentacji, przestrzenią dla publiczności, miejscem wypoczynku, obiektem sztuki lub czymkolwiek, co można sobie wyobrazić.

Nazwa Projektu : Space Generator, Nazwisko projektanta : Grigoriy Malitskiy and Maria Malitskaya, Imię klienta : ARCHITIME.

Space Generator Transformable Platform

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.