Magazyn Design
Magazyn Design
Urządzenie Pitch + Roll + Gps

Trail Ranger

Urządzenie Pitch + Roll + Gps Dlaczego mapy szlaków są płaskie, a ślady nie są? Trail Ranger, pierwszy na świecie koncept, pozwala rejestrować wzniesienia, zjazdy i kąty przechyłu pojazdu terenowego na mapie GPS i udostępniać je innym terenowym na całym świecie. Oparty na naszej platformie map AXYZ, Trail Ranger zapewnia również spersonalizowane ostrzeżenie o dachowaniu, gdy Twoja platforma przechyla się zbyt niebezpiecznie. Teraz pokaż światu szalone kąty, które pokonałeś! Ponieważ Twój świat nie jest płaski! Aby uzyskać więcej informacji na temat Trail Ranger i pobrać jako aplikację na iPhone'a / iPada, odwiedź: http://puckerfactors.com/trailranger

Nazwa Projektu : Trail Ranger, Nazwisko projektanta : Anjan Cariappa M M, Imię klienta : Muckati SDD.

Trail Ranger Urządzenie Pitch + Roll + Gps

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.