Magazyn Design
Magazyn Design
Głośnik Aktywny

db60

Głośnik Aktywny Głośnik aktywny db60 został zaprojektowany z myślą o użytkownikach urządzeń mobilnych. Styl głośnika db60 opiera się na dziedzictwie i prostocie skandynawskiego języka projektowania. Łatwość użytkowania znajduje odzwierciedlenie w oryginalnym kształcie i minimalistycznych cechach. Głośnik nie ma przycisków, a prosta konstrukcja sprawia, że nadaje się do montażu wszędzie tam, gdzie potrzebny jest świetny dźwięk. DB60 stoi na pograniczu domowego audio i wystroju wnętrz.

Nazwa Projektu : db60, Nazwisko projektanta : DNgroup Design Team, Imię klienta : DNgroup.

db60 Głośnik Aktywny

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.