Magazyn Design
Magazyn Design
Kran

Amphora

Kran Seria Amphora została zaprojektowana tak, aby łączyć przeszłość z przyszłością i daje szansę na poznanie podstawowych i funkcjonalnych form starożytności. Nie było to łatwe, jak dziś, aby woda była dostępna dla naszego życia. Niezwykła forma baterii pochodzi sprzed wieków, ale jej wkład oszczędzający wodę przynosi jutro. Bateria retro zaprojektowana z fontann ulicznych z dawnych czasów i wprowadzająca estetykę do Twoich łazienek.

Nazwa Projektu : Amphora, Nazwisko projektanta : E.C.A. Design Team, Imię klienta : E.C.A - Valfsel Armatür Sanayi A.ş..

Amphora Kran

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.