Magazyn Design
Magazyn Design
Biuro Na Małą Skalę

Conceptual Minimalism

Biuro Na Małą Skalę Aranżacja wnętrza jest prążkowana w estetycznym, ale nie funkcjonalnym minimalizmie. Otwartą przestrzeń podkreślają czyste linie, duże przeszklone otwory, które wpuszczają dużo naturalnego światła dziennego, dzięki czemu linia i płaszczyzna stają się podstawowymi elementami konstrukcyjnymi i estetycznymi. Brak kątów prostych zdeterminował potrzebę przyjęcia bardziej dynamicznego spojrzenia na przestrzeń, a wybór jasnej palety barw w połączeniu z różnorodnością materiałów i faktur pozwala na spójność przestrzeni i funkcji. Niedokończone wykończenia betonowe sięgają ścian, tworząc kontrast między biało-miękkim i szorstko-szarym.

Nazwa Projektu : Conceptual Minimalism, Nazwisko projektanta : Helen Brasinika, Imię klienta : BllendDesignOffice.

Conceptual Minimalism Biuro Na Małą Skalę

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.