Magazyn Design
Magazyn Design
Kartka Świąteczna

Season´s Greetings

Kartka Świąteczna Papier wykonany jest w 100% z bawełny, która dzięki swojej miękkości ma przyjemny dotyk podkreślający związek z modą. Przejrzysty i stylistyczny projekt karty podkreśla tożsamość CBR jako wiodącej firmy w nowoczesnej odzieży casual dla kobiet. Rudolph, czerwononosy renifer łączy biznes i Boże Narodzenie: na pierwszy rzut oka jego poroże pozostaje niezmienione, dopiero drugi widok pokazuje niewielką zmianę przy wieszaku. Oprócz tego szczegółu to szalik odsłania charakter firmy modowej.

Nazwa Projektu : Season´s Greetings, Nazwisko projektanta : Jens Lattke, Imię klienta : CBR Fashion Group.

Season´s Greetings Kartka Świąteczna

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.