Magazyn Design
Magazyn Design
Krzesło Teatralne

Thea

Krzesło Teatralne MENUT to studio projektowe skupiające się na projektowaniu dla dzieci, z jasnym celem oddzielenia mostu od mostu dla dorosłych. Naszą filozofią jest oferowanie nowatorskiej wizji sposobu życia współczesnej rodziny. Przedstawiamy THEA, krzesło teatralne. Usiądź i pomaluj; stwórz swoją historię; i zadzwoń do znajomych! Centralnym punktem THEA jest tył, który można wykorzystać jako scenę. W dolnej części znajduje się szuflada, która po otwarciu zakrywa tył krzesła i zapewnia „lalkarzowi” trochę prywatności. Dzieci znajdą w szufladzie kukiełki na palec, by wspólnie z przyjaciółmi urządzać przedstawienia.

Nazwa Projektu : Thea, Nazwisko projektanta : Maria Baldó Benac, Imię klienta : MENUT.

Thea Krzesło Teatralne

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.