Magazyn Design
Magazyn Design
Opakowania Na Owoce Morza

PURE

Opakowania Na Owoce Morza Koncepcja tej nowej serii produktów to „Wolne od”. Mówiąc prościej, stworzyliśmy niezwykle luźny projekt. Zazwyczaj w przypadku owoców morza w puszce są to ciemne i zagracone opakowania, nasz projekt jest „wolny” od jakiegokolwiek statecznika optycznego. Z drugiej strony, asortyment przeznaczony jest również dla alergików i osób wrażliwych na żywność. Więc wydaje się to niemal celowo jakaś medycyna. Sprzedaż rozpoczęła się w styczniu 2013 roku i jest niezwykle udana. Informacje zwrotne od handlu detalicznego są następujące: Bardzo długo czekaliśmy na dobrze wyglądającą i przemyślaną koncepcję. Klient to pokocha.

Nazwa Projektu : PURE, Nazwisko projektanta : Bettina Gabriel, Imię klienta : gabriel design team – Hamburg.

PURE Opakowania Na Owoce Morza

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.