Magazyn Design
Magazyn Design
Stół Jadalny

Chromosome X

Stół Jadalny Stół do jadalni zaprojektowany tak, aby zapewnić miejsce dla ośmiu osób, które wchodzą w interakcję w układzie strzałek. Blat to abstrakcyjny X, złożony z dwóch różnych elementów podkreślonych głęboką linią, podczas gdy ten sam abstrakcyjny X odbija się na podłodze ze strukturą podstawy. Biała konstrukcja składa się z trzech różnych części, co ułatwia montaż i transport. Ponadto, w celu rozjaśnienia dolnej części dobrano kontrast forniru teakowego blatu i bieli w celu podkreślenia nieregularnego kształtu blatu, dając w ten sposób wskazówkę dla różnych interakcji użytkowników.

Nazwa Projektu : Chromosome X, Nazwisko projektanta : Helen Brasinika, Imię klienta : BllendDesignOffice.

Chromosome X Stół Jadalny

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.