Magazyn Design
Magazyn Design
Interaktywny

MinYen Hsieh Portfolio

Interaktywny MinYen Hsieh to wielokrotnie nagradzany interaktywny projektant i kreatywny technolog skupiający się na projektowaniu wizualnym / interakcji dla różnych platform obecnie z siedzibą w Nowym Jorku. Mam tendencję do pracy nad serią odkrywczych pomysłów i koncepcji, które mają różny czas trwania i znaczenie. Moje prace odzwierciedlają moje koncepcje poprzez różne interaktywny sposoby opowiadania historii. Kiedy użytkownicy będą przechodzić przez mój interaktywny świat, zrozumieją koncepcję, którą opowiadam i stworzą własne historie i wspomnienia.

Nazwa Projektu : MinYen Hsieh Portfolio, Nazwisko projektanta : MinYen Hsieh, Imię klienta : .

MinYen Hsieh Portfolio Interaktywny

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.