Magazyn Design
Magazyn Design
Notatnik Z Klapką Dla Edukacji

Pupil 107

Notatnik Z Klapką Dla Edukacji Uczeń 107: Kolejny krok w przyszłej edukacji. Inspirująca wiedza nigdy nie była tak łatwa. Uczeń 107 odkrywa ogromny świat nowych możliwości uczenia się. Łącząc najnowocześniejszą konstrukcję ze standardami HD i płynną wydajnością systemu Windows 8, Pupil 107 został specjalnie zaprojektowany, aby zaspokoić potrzeby edukacyjne uczniów na całym świecie. Witamy na najwyższym poziomie jakości edukacji.

Nazwa Projektu : Pupil 107, Nazwisko projektanta : Jp Inspiring Knowledge, Imię klienta : JP - inspiring knowledge.

Pupil 107 Notatnik Z Klapką Dla Edukacji

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.