Magazyn Design
Magazyn Design
Interfejs Panelu Spryskiwacza

Project Halo

Interfejs Panelu Spryskiwacza To zupełnie nowa koncepcja interfejsu pralki. Zauważysz, że obsługa na tym ekranie dotykowym jest dużo łatwiejsza niż wiele przycisków lub duże koło. Doprowadzi cię do wyboru krok po kroku, ale nie zmusi cię do myślenia. Chcemy, aby wyświetlał inny wizualizator kolorów, gdy wybierzesz inny rodzaj tkaniny i cykl, więc teraz może to być fajna rzecz dla Twojego domu. Twój telefon będzie pilotem, otrzymasz powiadomienie i raport, a także wyślesz polecenie do swojej pralki przez Internet.

Nazwa Projektu : Project Halo, Nazwisko projektanta : Juan Yi Zhang, Imię klienta : eico design.

Project Halo Interfejs Panelu Spryskiwacza

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.