Magazyn Design
Magazyn Design
Okulary

Camaro | advanced collection

Okulary „Kolekcja zaawansowana | drewno “charakteryzuje się grubszymi szkłami, a projekt jest podkreślony przez wyraźną trójwymiarową kompozycję. Nowe kombinacje drewna i najlepsze ręczne szlifowanie sprawiają, że każda zaawansowana oprawka okularów ROLF to eleganckie rzemiosło.

Nazwa Projektu : Camaro | advanced collection, Nazwisko projektanta : ROLF Spectacles, Imię klienta : ROLF Spectacles.

Camaro | advanced collection Okulary

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.