Magazyn Design
Magazyn Design
Shisha

Shapes hookah

Shisha 1) unikalna konstrukcja 2) szerokie zastosowanie stali nierdzewnej 3) ręcznie dmuchane szkło zapewniające maksymalny kontakt z dymem / cieczą 4) zraszacz na końcówce wlotu powietrza zapewniający jeszcze większy kontakt z dymem / cieczą 5) zawór można zastąpić drugim wężem 6) miska na tytoń ma kształt umożliwiający dłuższe dymienie, ale zapobiega przegrzaniu tytoniu, tytoń nie musi być naciągany 7) wszystkie połączenia są przykręcane i hermetyczne 8) wąż z silikonu spożywczego w przeciwieństwie do tradycyjnych węży można go wielokrotnie myć brak ryzyka rdzewienia lub gnicia, silikon nie wchłania smaków

Nazwa Projektu : Shapes hookah, Nazwisko projektanta : Shapes, Forta Group llc, Imię klienta : Shapes hookahs.

Shapes hookah Shisha

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Rozmowa kwalifikacyjna dnia

Wywiady ze światowej sławy projektantami.

Przeczytaj najnowsze wywiady i rozmowy na temat projektowania, kreatywności i innowacji między dziennikarzami zajmującymi się projektowaniem a światowej sławy projektantami, artystami i architektami. Zobacz najnowsze projekty i wielokrotnie nagradzane projekty znanych projektantów, artystów, architektów i innowatorów. Odkryj nowe spojrzenie na kreatywność, innowacje, sztukę, projektowanie i architekturę. Poznaj procesy projektowania wielkich projektantów.