Magazyn Design
Magazyn Design
Shisha, Hookah, Nargile

Meduse Pipes

Shisha, Hookah, Nargile Eleganckie, organiczne linie są inspirowane podwodnym życiem morskim. Fajka do sziszy niczym tajemnicze zwierzę, ożywiająca się z każdym wdechem. Moim pomysłem na projekt było odkrycie wszystkich interesujących procesów zachodzących w rurze, takich jak bulgotanie, przepływ dymu, mozaika owocowa i gra świateł. Osiągnąłem to, maksymalizując proporcje szkła, a przede wszystkim podnosząc obszar funkcjonalny do poziomu oczu, zamiast tradycyjnych fajek do shishy, które są prawie ukryte na poziomie gruntu. Używanie prawdziwych kawałków owoców w szklanym korpusie do przygotowywania koktajli zwiększa wrażenia na nowy poziom.

Nazwa Projektu : Meduse Pipes, Nazwisko projektanta : Jakub Lanca, Imię klienta : MEDUSE DESIGN Ltd.

Meduse Pipes Shisha, Hookah, Nargile

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.