Magazyn Design
Magazyn Design
Pilot

STILETTO

Pilot RC Stiletto to pilot, który działa za pomocą czujników żyroskopowych. Design współgra z eleganckimi detalami nowych telewizorów z najwyższej półki. Smukła forma Stiletto przypomina magiczny kij. Jego detale, takie jak dolna pokrywa, są pokryte miękką w dotyku powłoką, a zakrzywiona forma zapewnia wygodny uchwyt dla użytkownika. Część kosmetyczna w górnej środkowej części pilota gromadzi przyciski i tworzy punkt skupienia dla użytkownika, tworzy również pole dostosowywania. Ich okładka daje informację zwrotną na temat rotacji.

Nazwa Projektu : STILETTO, Nazwisko projektanta : Vestel ID Team, Imię klienta : Vestel Electronics Co..

STILETTO Pilot

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projektant dnia

Najlepsi projektanci, artyści i architekci świata.

Dobry projekt zasługuje na wielkie uznanie. Każdego dnia z przyjemnością prezentujemy niesamowitych projektantów, którzy tworzą oryginalne i innowacyjne projekty, niesamowitą architekturę, stylową modę i kreatywną grafikę. Dziś przedstawiamy jednego z największych projektantów na świecie. Już dziś sprawdź nagradzane portfolio projektów i czerp inspirację z codziennych projektów.