Magazyn Design
Magazyn Design
Cyfrowe Urządzenie Do Transmisji Wideo

Tria Set Top Box

Cyfrowe Urządzenie Do Transmisji Wideo Tria to jeden z najnowszych inteligentnych dekoderów firmy Vestel, zapewniający cyfrową technologię nadawczą dla użytkowników telewizorów. Najważniejszą postacią Trii jest „ukryta wentylacja”. Ukryta wentylacja umożliwia tworzenie niepowtarzalnych i prostych projektów. Jednak wewnątrz plastikowej osłony znajduje się metalowa obudowa, która zapobiega przegrzaniu produktu. Inne cechy techniczne pudełka to; zapewnia pełne funkcje technologiczne, takie jak odtwarzanie różnych mediów (muzyka, wideo, zdjęcia) przez internet i osobiste nośniki danych. System operacyjny Tria to system Android V4.2 Jelly Bean.

Nazwa Projektu : Tria Set Top Box, Nazwisko projektanta : Vestel ID Team, Imię klienta : Vestel Electronics Co..

Tria Set Top Box Cyfrowe Urządzenie Do Transmisji Wideo

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.