Magazyn Design
Magazyn Design
Urządzenie Pamięci Masowej

MicroSDHC Plus One

Urządzenie Pamięci Masowej Nagrodzony brązową nagrodą A 'Design Award, micro SDHC +1 jest używany w smartfonach i przenośnych urządzeniach do gier. Dzięki adapterowi Micro SDHC + 1 przekształca się, dzięki czemu jest kompatybilny jak karta SD do tabletów komputerowych, dyktafonów, kamer i innych urządzeń multimedialnych. Złącze pamięci jest odporne na kurz, ekstremalne temperatury, rdzę, wstrząsy, słoną i słodką wodę, alkohol, zarysowania, zabezpieczenia lotniskowe i elektromagnetyczne.

Nazwa Projektu : MicroSDHC Plus One, Nazwisko projektanta : Derrick Frohne, Imię klienta : Frohne.

MicroSDHC Plus One Urządzenie Pamięci Masowej

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.