Magazyn Design
Magazyn Design
Meble Na Biurko

Marken Desk

Meble Na Biurko Wizualna lekkość tego eleganckiego, a jednocześnie mocnego biurka przenosi nas z powrotem do skandynawskiej szkoły projektowania. Niezgrabny kształt nóg, sposób, w jaki pochylają się do przodu, prawie jak pański gest powitania, przypomina nam sylwetkę szlachetnego mężczyzny w kapeluszu witającego damę. Biurko zaprasza nas do korzystania z niego. Kształt szuflad, podobnie jak oddzielne kończyny biurka, z ich zawieszeniem i personifikacją z przodu, skanuje pokój jak czujne oczy.

Nazwa Projektu : Marken Desk, Nazwisko projektanta : Claudio Sibille, Imię klienta : M3 Claudio Sibille.

Marken Desk Meble Na Biurko

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.