Magazyn Design
Magazyn Design
Broszka

The Sunshine

Broszka Cechą tej biżuterii jest to, że tutaj zastosowano duży kamienny złożony kształt, który jest osadzony w niewidocznej (powietrznej) ramie. Widok Jewelry Design otwiera tylko kamienie ukrywające technologię montażu. Sam kamień trzymany jest przez dwa dyskretne uchwyty i cienką blaszkę wysadzaną diamentami. Ta płytka jest podstawą wszystkich broszek konstrukcji nośnej. Trzyma i drugi kamień. Całość powstała po wyszukaniu głównego kamienia szlifierskiego.

Nazwa Projektu : The Sunshine, Nazwisko projektanta : Victor A. Syrnev, Imię klienta : Uvelirnyi Dom VICTOR.

The Sunshine Broszka

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.