Magazyn Design
Magazyn Design
Biurowiec

FLOW LINE

Biurowiec Przestrzeń na budowie jest nieregularna i zakrzywiona ze względu na zewnętrzną ścianę budynku. Dlatego projektant stosuje w tym przypadku koncepcję linii przepływu z nadzieją na stworzenie poczucia przepływu i ostatecznego przekształcenia w płynne linie. Najpierw wyburzyliśmy zewnętrzną ścianę przylegającą do publicznego korytarza i zastosowaliśmy trzy obszary funkcyjne. Użyliśmy linii przepływu do okrążenia trzech obszarów, a linia przepływu jest również wejściem na zewnątrz. Firma jest podzielona na pięć działów i do ich reprezentowania używamy pięciu linii.

Nazwa Projektu : FLOW LINE, Nazwisko projektanta : Kris Lin, Imię klienta : .

FLOW LINE Biurowiec

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.