Magazyn Design
Magazyn Design
Oprawa

Cubeoled

Oprawa Głębia, przejrzystość i kontrast - CUBE | OLED interpretuje te podstawy światła widzialnego w czystej, monolitycznej konstrukcji. 12 przezroczystych paneli z organicznych diod elektroluminescencyjnych (OLED) jest ułożonych w ortogonalnym układzie współrzędnych i laminowanych pomiędzy 8 kostkami optycznymi / przezroczystego szkła kryształowego. Poprzez przezroczyste ścieżki obwodów zastosowane na wewnętrznych powierzchniach szklanych zmontowane panele OLED wewnątrz monolitu są zasilane energią elektryczną. Po aktywacji integralna tablica przekształca tę przezroczystą kostkę w wielokierunkowe źródło światła.

Nazwa Projektu : Cubeoled, Nazwisko projektanta : Markus Fuerderer, Imię klienta : Markus Fuerderer.

Cubeoled Oprawa

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.