Magazyn Design
Magazyn Design
Współczesne Qipao

The Remains

Współczesne Qipao Inspiracja pochodzi z chińskich relikwii, „Ceramika” jest najbardziej popularną reprezentacją bez względu na królewskość i ludność. W moim opracowaniu do dziś podstawowe chińskie standardy estetyczne mody i Feng Shui (projektowanie wnętrz i środowiska) pozostają niezmienione. Lubią przezroczyste, warstwowe i życzliwe. Chciałbym zaprojektować Qipao, aby przenieść implikacje i cechy ceramiki ze starej dynastii do współczesnej mody. I prowokuje ludzi, o których zapomniano o ich kulturze i pochodzeniu etnicznym, ilekroć jesteśmy w pierwszym pokoleniu.

Nazwa Projektu : The Remains, Nazwisko projektanta : So Yau Kai, Imię klienta : KaiSo Styling Produce.

The Remains Współczesne Qipao

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.