Magazyn Design
Magazyn Design
Grafika Do Domku Letniskowego

SAKÀ

Grafika Do Domku Letniskowego Studio PRIM PRIM stworzyło identyfikację wizualną pensjonatu SAKÀ obejmującą: projekt nazwy i logo, grafikę każdego pokoju (projekty symboli, wzory tapet, projekty zdjęć ściennych, aplikacji na poduszki itp.), Projekt strony internetowej, pocztówki, identyfikatory, wizytówki oraz zaproszenia. Każdy pokój w pensjonacie SAKÀ przedstawia inną legendę związaną z Druskiennikami (miejscowość wypoczynkowa na Litwie, w której znajduje się dom) i okolicą. Każdy pokój ma swój własny symbol jako słowo kluczowe z legendy. Ikony te pojawiają się w grafikach wnętrz i innych obiektach tworzących jego wizualną tożsamość.

Nazwa Projektu : SAKÀ, Nazwisko projektanta : Migle Vasiliauskaite Kotryna Zilinskiene, Imię klienta : Design studio - PRIM PRIM (Client - vacation house SAKÀ ).

SAKÀ Grafika Do Domku Letniskowego

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.