Magazyn Design
Magazyn Design
Centrum Sprzedaży Nieruchomości

MIX C SALES CENTRE

Centrum Sprzedaży Nieruchomości to centrum sprzedaży nieruchomości. Oryginalną formą architektoniczną jest szklana kwadratowa skrzynka. Ogólny projekt wnętrza można zobaczyć z zewnątrz budynku, a projekt wnętrza jest całkowicie odzwierciedlony przez elewację budynku. Istnieją cztery obszary funkcyjne, obszar wyświetlania multimediów, obszar wyświetlania modeli, obszar negocjacyjny sofy i obszar wyświetlania materiałów. Cztery obszary funkcyjne wyglądają na rozproszone i odizolowane. Zastosowaliśmy więc wstęgę, aby połączyć całą przestrzeń, aby uzyskać dwie koncepcje projektowe: 1. połączenie obszarów funkcjonalnych 2. Uformowanie elewacji budynku.

Nazwa Projektu : MIX C SALES CENTRE, Nazwisko projektanta : Kris Lin, Imię klienta : .

MIX C SALES CENTRE Centrum Sprzedaży Nieruchomości

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projektant dnia

Najlepsi projektanci, artyści i architekci świata.

Dobry projekt zasługuje na wielkie uznanie. Każdego dnia z przyjemnością prezentujemy niesamowitych projektantów, którzy tworzą oryginalne i innowacyjne projekty, niesamowitą architekturę, stylową modę i kreatywną grafikę. Dziś przedstawiamy jednego z największych projektantów na świecie. Już dziś sprawdź nagradzane portfolio projektów i czerp inspirację z codziennych projektów.