Magazyn Design
Magazyn Design
Centrum Sprzedaży Nieruchomości

MIX C SALES CENTRE

Centrum Sprzedaży Nieruchomości to centrum sprzedaży nieruchomości. Oryginalną formą architektoniczną jest szklana kwadratowa skrzynka. Ogólny projekt wnętrza można zobaczyć z zewnątrz budynku, a projekt wnętrza jest całkowicie odzwierciedlony przez elewację budynku. Istnieją cztery obszary funkcyjne, obszar wyświetlania multimediów, obszar wyświetlania modeli, obszar negocjacyjny sofy i obszar wyświetlania materiałów. Cztery obszary funkcyjne wyglądają na rozproszone i odizolowane. Zastosowaliśmy więc wstęgę, aby połączyć całą przestrzeń, aby uzyskać dwie koncepcje projektowe: 1. połączenie obszarów funkcjonalnych 2. Uformowanie elewacji budynku.

Nazwa Projektu : MIX C SALES CENTRE, Nazwisko projektanta : Kris Lin, Imię klienta : .

MIX C SALES CENTRE Centrum Sprzedaży Nieruchomości

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Zespół projektowy dnia

Najlepsze zespoły projektowe na świecie.

Czasami potrzebujesz bardzo dużego zespołu utalentowanych projektantów, aby wymyślić naprawdę świetne projekty. Każdego dnia mamy do czynienia z wyróżniającym się nagradzanym, innowacyjnym i kreatywnym zespołem projektowym. Eksploruj i odkrywaj oryginalną i kreatywną architekturę, dobry design, modę, projekty graficzne i strategiczne projekty projektowe tworzone przez zespoły projektowe z całego świata. Zainspiruj się oryginalnymi dziełami wielkich mistrzów projektantów.