Magazyn Design
Magazyn Design
Wystawa Projektowo-Sprzedażowa

dieForm

Wystawa Projektowo-Sprzedażowa Projekt i nowatorska koncepcja działania sprawiają, że wystawa „dieForm” jest tak innowacyjna. Wszystkie produkty wirtualnego salonu są fizycznie eksponowane. Zwiedzający nie są odwracani od produktu ani przez reklamy, ani przez sprzedawców. Dodatkowe informacje o każdym produkcie można znaleźć na wyświetlaczach multimedialnych lub za pośrednictwem kodu QR w wirtualnym salonie (aplikacja i strona internetowa), gdzie produkty można również zamówić na miejscu. Koncepcja pozwala na zaprezentowanie ekscytującej gamy produktów, podkreślając jednocześnie produkt, a nie markę.

Nazwa Projektu : dieForm, Nazwisko projektanta : Gessaga Hindermann GmbH, Imię klienta : Stilhaus G, Rössliweg 48, CH-4852 Rothrist.

dieForm Wystawa Projektowo-Sprzedażowa

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.