Magazyn Design
Magazyn Design
Umywalka

Angle

Umywalka Na świecie jest wiele umywalek o doskonałym wzornictwie. Ale proponujemy spojrzeć na to z nowej perspektywy. Chcemy dać możliwość czerpania radości z użytkowania zlewozmywaka i ukrycia tak niezbędnego, ale nieestetycznego detalu, jakim jest otwór odpływowy. „Kąt” to lakoniczna konstrukcja, w której przemyślane wszystkie szczegóły zapewniają komfort użytkowania i system czyszczenia. Podczas użytkowania nie obserwuje się otworu spustowego, wszystko wygląda tak, jakby woda po prostu zniknęła. Efekt ten, kojarzony z złudzeniem optycznym, uzyskuje się poprzez specjalne umiejscowienie powierzchni umywalki.

Nazwa Projektu : Angle, Nazwisko projektanta : Grigoriy Malitskiy and Maria Malitskaya, Imię klienta : ARCHITIME design group.

Angle Umywalka

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.