Magazyn Design
Magazyn Design
Ławka Miejska

Eternity

Ławka Miejska Dwuosobowa ławka wykonana z płynnego kamienia. Dwie solidne jednostki zapewniają wygodę i przytulność siedzenia, a jednocześnie dbają o stabilność systemu. Zakończenia ławki ustawione są w taki sposób, aby neutralizować najmniejszy ruch. To ławka, która szanuje istniejącą infrastrukturę środowiska miejskiego. Wprowadzono łatwą instalację na miejscu. Koniec z punktami kotwiczenia, po prostu upuść i zapomnij. Uwaga, Wieczność jest blisko. o tak.

Nazwa Projektu : Eternity, Nazwisko projektanta : George Drakakis, Imię klienta : Escofet.

Eternity Ławka Miejska

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.