Magazyn Design
Magazyn Design
Piła Mechaniczna

Rotation Saw

Piła Mechaniczna Pilarka łańcuchowa z obrotowym uchwytem. Ten łańcuch ma uchwyt, który obraca się o 360 ° i zatrzymuje się pod określonymi kątami. Ogólnie rzecz biorąc, ludzie wycinają drzewa poziomo lub pionowo, obracając piły pod określonym kątem lub pochylając się lub przechylając części ciała. Niestety piła często wyślizguje się z uścisku użytkownika lub użytkownik musi pracować w niewygodnej pozycji, co może spowodować obrażenia. Aby nadrobić te wady, proponowana piła jest wyposażona w obrotowy uchwyt, dzięki czemu użytkownik może regulować kąty cięcia.

Nazwa Projektu : Rotation Saw, Nazwisko projektanta : Hoyoung Lee, Imię klienta : DESIGNSORI.

Rotation Saw Piła Mechaniczna

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.