Magazyn Design
Magazyn Design
Okulary

Mykita Mylon, Basky

Okulary Kolekcja MYKITA MYLON jest wykonana z lekkiego poliamidu o wyjątkowej indywidualnej regulacji. Ten specjalny materiał jest tworzony warstwa po warstwie dzięki technice Selective Laser Sintering (SLS). Dzięki reinterpretacji tradycyjnego okrągłego i owalnego okrągłego kształtu okularów panto, który był modny w latach trzydziestych XX wieku, model BASKY nadaje nowe oblicze tej kolekcji okularów, która została pierwotnie zaprojektowana do użytku w sporcie.

Nazwa Projektu : Mykita Mylon, Basky, Nazwisko projektanta : Mykita Gmbh, Imię klienta : MYKITA GmbH.

Mykita Mylon, Basky Okulary

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.