Magazyn Design
Magazyn Design
Kolczyk

Reflection

Kolczyk Kim jestem? To jest pytanie, które będziemy rozważać przez całe życie. odzwierciedleniem tego, kogo byś go lubił. na przykład w tym projekcie jeden z profili w kształcie kolczyków został zaprojektowany przez Johna Lennona, który nigdy nie zapomni jego myśli, uczuć i Twarzy

Nazwa Projektu : Reflection, Nazwisko projektanta : Zohreh Hosseini, Imię klienta : MICHKA DESIGN.

Reflection Kolczyk

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.