Magazyn Design
Magazyn Design
Bar Z Muzyką Na Żywo

Lido Cafe

Bar Z Muzyką Na Żywo Pierwsze piętro to doświadczenie podwodne, a drugie piętro to doświadczenie ponad wodą. Podwodne doświadczenie obejmuje świetlne organy jako tło sceny, podświetlany podświetlany diodami LED DMX szklany bar w kształcie rybiej łuski, jedwabne latarnie LED DMX w kształcie ryby, akwaria w otworach okiennych, a cała przestrzeń jest oświetlona światłami z efektem H2O. Na drugim piętrze cienkie pionowe paski lustra w przypadkowych odstępach są osadzone w ścianie lasu. Światła i ruch lasera odbijają się w paskach lustra i wyolbrzymiają poczucie ruchu, jednocześnie sugerując światło słoneczne wpadające przez drzewa

Nazwa Projektu : Lido Cafe, Nazwisko projektanta : Mario J Lotti, Imię klienta : MLA Development Corporation.

Lido Cafe Bar Z Muzyką Na Żywo

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Zaprojektuj legendę dnia

Legendarni projektanci i ich wielokrotnie nagradzane prace.

Design Legends to niezwykle znani projektanci, którzy swoimi dobrymi projektami czynią nasz świat lepszym miejscem. Odkryj legendarnych projektantów i ich innowacyjne projekty produktów, oryginalne dzieła sztuki, kreatywną architekturę, wybitne projekty mody i strategie projektowe. Ciesz się i odkrywaj oryginalne prace projektowe nagradzanych projektantów, artystów, architektów, innowatorów i marek z całego świata. Zainspiruj się kreatywnymi projektami.