Magazyn Design
Magazyn Design
Fotel

xifix2base arm-chair-one

Fotel Konstrukcja fotela oparta jest na wymaganym minimum fizycznym i materialnym - zrealizowana przez jedną niekończącą się rurę. Stabilność zapewnia forma pętli. Żadne dalsze konstrukcje i połączenia nie są potrzebne. To wygodny fotel - bez zdobień i dodatkowych konstrukcji. Składa się z metalowego stojaka i siedziska, co pozwala na użycie różnych materiałów, takich jak drewno, metal, skóra, tkanina lub rattan - na zewnątrz. Przeznaczony jest do stref relaksu takich jak salony, poczekalnie, biura i salony - wewnątrz i na zewnątrz.

Nazwa Projektu : xifix2base arm-chair-one, Nazwisko projektanta : Juergen Josef Goetzmann, Imię klienta : Creativbuero.

xifix2base arm-chair-one Fotel

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.